Ток-шоу "Твоє життя - твій вибір"

28 лют. 2019

Вчора, 27 лютого, у 9 класі відбувся виховний захід - ток-шоу "Твоє життя - твій вибір", присвячений здоровому способу життя. Класний керівник Савичева Н.Я. ставила за мету показати учням шкідливий вплив тютюнопаління, алкоголю, наркотиків на різні органи і системи людини, виникнення їх захворювань внаслідок цієї шкідливої звички; довести учням, що власна життєва позиція є основною в проблемі шкідливих звичок; учити приймати рішення, які б не мали негативних наслідків для здоров’я і життя в цілому; розвивати уміння самостверджуватися в житті; формувати адекватну самооцінку.
На захід були запрошені також учні 11 класу та "експерти" - педагоги і медики.
Протягом заходу учні 9 класу представляли думки "за" і "проти" шкідливих звичок, аргументуючи у своїх висловлюваннях. В якості переконливих аргументів присутнім були також продемонстровані відео про наслідки шкідливих звичок. Напередодні проведене тестування серед учнів ліцею «Чи знаєш ти про вплив тютюнового диму?», створено соціальний ролик - антиреклама шкідливим звичкам.
Результатом обговорення став висновок, що людині, на жаль, не дано знати свого майбутнього, щоб успішно обминути всі небезпеки. Але вона завжди має вибір: вести здоровий спосіб життя чи занапастити його наркотиками, алкоголем або нікотином; вічно тремтіти від страху чи наполегливо гартувати волю, набувати відповідних знань та вмінь, щоб з гідністю долати життєві труднощі.