Не старіють душею ветерани

8 трав. 2015
Напередодні великого свята Перемоги учні школи на чолі з директором Сорокун Т.Є. відвідали сім'ю ветерана

Тому і зринають думки, чи все ми зробили і робимо, аби віддячити їм за наше сьогодення? Чи не забуваємо про цих людей у круговерті буденних подій і повсякденних клопотів? Адже достеменно знаємо: вдячності багато не буває.

Напередодні великого свята Перемоги учні школи на чолі з директором Сорокун Т.Є. та заступником директора з виховної роботи Ткаченко О.М. відвідали сім'ю ветерана Великої Вітчизняної війни з м. Олександрія Ткаченка Сергія Корнійовича. Багато привітань і побажань було виголошено ветерану того дня. Учні зробили солодкий подарунок і невеличкий концерт біля його помешкання. Діти співали, грали на духових інструментах...

Але на душі неспокій: так важливо зробити для них, цих любих, неспокійних, нестаріючих душей ветеранів якомога більше. Адже з кожним роком і навіть кожним днем їх стає все менше поміж нас, живих і заклопотаних буденним.