23 січ. 2019

Минулого вівторка, 22 січня, українці відзначали День соборності України— офіційне державне свято, яке було встановлене в 1999 році на честь факту об'єднання Придніпровської і Західної України в єдину державу.Відзначимо, що цього року День соборності і свободи в Україні відзначає подвійний ювілей:
100-річчя подій, яким присвячене свято; 20-річчя встановлення самого торжества в нашій державі.
У цей день стало традицією проводити різні заходи, що показують єдність людей і цілісність всієї країни.Низка заходів, присвячена Дню соборності України пройшла і в нашому закладі. Під час виховних годин, годин спілкування та тематичних уроків школярі разом з педагогами згадали ті визначні для нашої країни події вікової давності, а також спілкувались про їхню важливість в історії та сьогоденні. Молодші та середні школярі охоче взяли участь у конкурсі малюнків, присвячених рідній країні, єдності народу України. А під час загальношкільного заходу всі учні школи створили ланцюг єдності, в якому передалося чуття великої родини як у далекому 1919, так і сьогодні.