Майстер-клас з виготовлення смайликів "Мiй настрiй"

23 січ. 2019

В середу, 23 січня, як вже повідомлялось, в початковій школі нашого закладу був день жовтий - сонячний і теплий, хоч за вікном і була справжня зимова віхола. Тож після уроків, сповнених цього тижня кольорових знань, маленькі школярі відвідали цікавий, захоплюючий та веселий майстер-клас з виготовлення смайликів "Мiй настрiй". Вихователі мали на меті навчити дiтей цiнувати своїх товаришiв, розвивати умiння правильно спiлкуватися з друзями,виховувати позитивнi почуття й емоцii один до одного, навчити школярів керувати власними емоціями.
На початку заходу дiти переглянули мультфільм про сонечко та дружбу, який допоміг їм розслабитися після напруженого дня та навчання, викликав посмішки та теплі позитивні емоції.
А оскільки крім мультиків всі діти люблять різні ігри, їм було запропоновано вiдгадати веселі загадки, що теж додало позитивного настрою малечі. Тож вони із завзяттям взялись виконувати запропоновану творчу вправу "Чарiвний квадрат", взявши до рук жовті олівці й фломастери та зафарбовуючи ними на квадратних листках паперу вказані ділянки. По завершенню роботи у кожного з дітей в руках з'явилось сонечко, на промінцях якого вони написали імена своїх друзів. Діти із задоволенням показували свої сонечка один одному, розповідали про друзів. Аби подарувати своїм друзям гарний настрій, школярі виготовили смайлики для них та подарували просто під час заходу. Тож "жовтий" день і справді виявився сонячним, яскравим та багатим на теплі емоції.