Новорічні пригоди принцеси Несміяни

28 груд. 2018

В повітрі чути музику чарівну,
Дзвенить сніжинок гомін золотий.
Звучать на святі щирі привітання –
Стоїть вже на порозі рік Новий!
Цієї прекрасної зимової пори повітря наповнюється ароматом зеленої ошатної ялинки, яскраво спалахують барвисті яскраві гірлянди, здійснюються найзаповітніші мрії, настає час чудес, а значить до нас завітали Новорічні свята.
Сьогодні, 28 грудня, до нашої шкільної оселі завітала ціла хурделиця добра та щастя, теплих радісних посмішок. Феєричним, вражаюче яскравим та незабутнім театралізованим музично-розважальним дійством для учнів 3-5-х класів завершився цикл новорічних заходів в нашому закладі. Наші наймолодші учні завжди з нетерпінням та затамувавши подих чекають на початок їхнього найулюбленішого свята, адже точно знають, що цього дня відбувається справжнє диво, коли вони потрапляють до чудової, доброї і веселої казки. Так сталося і сьогодні. Їхні очікування справдились, ба навіть більше! Діти не лише із захопленням спостерігали за незвичайними пригодами принцеси Несміяни, Попелюшки, її мачухи з сестрами, Діда Мороза, Снігуроньки, Снігової королеви та інших казкових героїв, а й самі разом з ними танцювали, співали, грали в ігри й розважались від душі! Осучаснені казкові персонажі радували усіх глядачів та маленьких учасників неперевершеною акторською майстерністю, яскравими костюмами та реквізитом, піднесеним настроєм, гумором та позитивом. А в якості винагороди за активність, творчість, бадьору підтримку й щиру радість від свята усі діти, звичайно ж, отримали від Дідуся Мороза та Снігуроньки солодкі подарунки. Тож на зимові канікули школярі пішли з величезним зарядом позитивних емоцій.
По завершенню свята малеча з сяючими оченятами фотографувалась разом з головними казковими героями, в ролі яких, як завжди, виступили їхні вчителі та вихователі. Адже кожному з дітей хотілося залишити на згадку шматочок сьогоднішньої казки.
Ми щиро вдячні вчителям, вихователям та маленьким учням-акторам, які зробили сьогоднішнє свято незабутнім для всіх дітей та їхніх батьків. Висловлюємо також щиру подяку батькам, які підготували яскраві казкові костюми дітям!
З прийдешніми святами вас!Нехай 2019 рік буде таким же гарним та яскравим, як сьогоднішнє свято!