День Гідності і Свободи

21 лист. 2018
Сьогодні, 21 листопада, в нашій школі пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні.

тересів нашої держави та її європейського вибору згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.
З нагоди цього свята протягом дня пройшла низка заходів: загальношкільна лінійка, де згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні героїв,. . інформаційні хвилинки та виховні заходи по класах, виставки малюнків на патріотичну тематику. Учні переглянули документальний фільм "Зима, що нас змінила" про події на Майдані 2013-2014 р.р.