Засідання методичного об'єднання класних керівників

12 лист. 2018

Сьогодні, 12 листопада, в нашій школі відбулось засідання методичного об'єднання класних керівників "Системний моніторинг виховного процесу в школі". Протягом заходу педагоги обговорювали та обмінювались досвідом з багатьох актуальних питань, серед яких найбільшу увагу приділили творчості класного керівника, шляхам звільнення від стереотипів, формуванню та розвитку творчої особистості учня, а також роботі з дітьми, які потребують посиленої педагогічної уваги.