Школярі плетуть маскувальні сітки для військових у зоні АТО

24 квіт. 2015
У школі на перервах та уроках трудового навчання учні виготовляли маскувальну сітку

Школярі так само як і дорослі намагаються допомогти військовим, які знаходяться у зоні АТО. У Олександрійській загальноосвітній  школі – інтернаті І – ІІІ ступенів , на перервах та уроках трудового навчання учні виготовляли маскувальну сітку.  Вчителі допомагали вішати сітку, менші школярі різали тканину, старші - вплітали смужки у сітку. Помітно, що усім ця робота подобається. Адже, навіть, найменші хлопці та дівчата вже усвідомлюють наскільки важливу роблять справу. Всі бачать, що відбувається на Сході. Крім того, ці заняття виховують відчуття патріотизму, відповідальність за свою своє місто та державу. У школі кажуть, що вірять у те, що ці маскувальні сітки дійсно допоможуть нашим бійцям повернутися живими із зони АТО.

Перша сітка ( 32 м) поїхала у 34-й окремий мотопіхотний батальйон, який подякував нам надіславши грамоту.

На цьому школярі зупинятися не збираються – і далі плестимуть маскувальні сітки для вояків.