Клуб вихідного дня

29 жовт. 2018
«Талановитим може бути кожен»,- такий девіз обрали діти разом з дорослими для сьогоднішнього відпочинку.

Всі ми знаємо, що осінь – це неймовірна чарівна пора, в якій переплітаються різні барви та кольори. Про осінь складено багато віршів, написано велику кількість пейзажів та картин. Осінь-майстриня надихає нас на творчість та пізнання. Тож минулої суботи, 27 жовтня, відпочинок наших вихованців теж був пов'язаний з цією чарівною порою.«Талановитим може бути кожен»,- такий девіз обрали діти та дорослі для сьогоднішнього відпочинку. Цього дня працювала творча майстерня: всі бажаючі малювали пейзажі,а також спробували себе в мистецтві боді – арту на осінню тематику, виготовляли з кольорового паперу, пластиліну та природнього матеріалу аплікації «Осінні фантазії». Діти залюбки майстрували та вирізали, клеїли та ліпили свої роботи. Створюючи гарні аплікації своїми руками, бачачи результат своєї роботи, діти завжди відчувають позитивні емоції. Робота з папером дає дітям можливість проявити терпіння, завзятість, фантазію і художній смак, виявити творчі здібності.
Усім відомо, як діти люблять різноманітні ігри, і не тільки рухливі ігри, а й настільні, тож сьогодні хлопці гарно порозважалися граючи у футбол, волейбол та теніс. Гра – це рух, гра – це королева дитинства. У народі кажуть: «Де гра, там і радість».
Учні 2- 6 х класів переглянули мультиплікаційні фільми про поведінку учнів в школі «В країні невивчених уроків», «Уроки тітоньки Сови» , та інші. Після перегляду діти ділилися враженнями щодо побаченого та робили певні висновки.
Наші діти вміють грати, радіти, творчо працювати та активно відпочивати.