Світле свято Великодня

10 квіт. 2015

Учні 7 класу Олександрійської школи–інтернату провели загальношкільний тематичний захід до свята Великодня.

На свято був запрошений учасник АТО Сергій, який радо прийняв привітання та дарунки від учнів та педагогічного колективу школи.

Діти поділилися знаннями про пасхальні вірування нашого народу. Цікаво й зворушливо розповідали про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування і як вони зберігаються та примножуються в Україні.

Особливе місце у виступі було відведено символу Великодніх свят – писанці, та її ритуальному виготовленні. Цікаво, що у всіх без винятку країнах яйця фарбують у червоний колір цибулинами. А у розписі є багато сонячного мотиву - джерела всього сущого на землі.

Також учні розповіли про роль Пасхи в творчості українських письменників, виконали музикальні композиції на  дану тематику.

А свої уявлення про Великодні свята учні 1-11класів виразили у композиціях, створених власними руками. Вони представили на розгляд присутнім свою мистецьку галерею.

Це святоі засвідчило про те, як радісно і велично Великдень зустрічають і святкують не лише дорослі , а й діти.