Тиждень профорієнтації: зустрічі з фахівцями

21 бер. 2018

В межах Тижня профорієнтації та згідно плану спільної роботи школи та ОМЦССДМ м.Олександрії 20 березня відбулася зустріч учнів школи з фахівцями центру Немовим В.В. та Бережною А.І.. Учні 8 класу відвідали заняття «Молодіжні субкультури», під час якого діти мали змогу з'ясувати, що таке неформальний молодіжний рух, визначити поняття “молодіжної субкультури”, з'ясувати причини та історію виникнення молодіжних субкультур, ознайомитись з класифікацією різних неформальних угрупувань.
А учні 9 класу взяли участь у занятті з елементами тренінгу за темою «Згуртованість та взаємоповага в дитячому колективі». Заняття було спрямоване на згуртування колективу, розвиток комунікативних навичок, емоційної стійкості, впевненості в собі, доброзичливого ставлення один до одного. Виконуючи вправи тренінгу, діти вчилися розуміти один одного, прагнути до самовдосконалення, рефлексії, оволодіння механізмами комунікативної компетентності.