Відкрите логопедичне заняття

2 бер. 2018
Вчора, 1 березня, в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда було проведено відкрите логопедичне заняття з групою учнів 2-г класу, які мають вади мовлення.

Вчора, 1 березня, в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда було проведено відкрите логопедичне заняття з групою учнів 2-г класу, які мають вади мовлення, а саме «ротацизм та нерізко виражений загальний недорозвиток мовлення». Метою заняття було не лише робота над звуком та буквою Р, а й розвиток артикуляційної моторики, мовленнєвого дихання, формування комунікативних здібностей засобами дидактичних вправ, виховання пізнавальних інтересів у дітей, мовленнєвої активності і культури діалогічного мовлення, а також прагнення не тільки спостерігати й милуватися красою рідної природи, а й охороняти та примножувати її багатства.
Різноманітні методи та прийоми, використані вчителем-логопедом Гладищук В.М., дали змогу досягти поставленої мети на занятті, про що учні висловилися у підсумку заняття.