День дружби та доброти

27 лют. 2018

В межах Тижня психолога, логопеда та соціального педагога вівторок, 27 лютого,в школі оголошено Днем дружби та доброти. Яскравим феноменом дня став паркан відвертості, на якому учасники навчально-виховного процесу - учні та педагоги- висловлювали свої думки про щастя. Слід зазначити, що для переважної більшості учнів щастя – це мати сім'ю, бути здоровим, проводити вільний час з батьками та друзями.
Учні 3 класу відвідали тематичну годину психолога «Світ уваги». Протягом заняття дітям пропонувалось виконати вправи на підвищення рівня розвитку уваги, розвиток довільної уваги, а також завдання, які допомагають
формувати здатність до переключення та концентрації уваги,
розвивати увагу через запам’ятовування. Малечі дуже сподобались також розвивальні та рухові ігри та релаксаційні розминки. Загалом завдяки цікавим формам роботи, діти мали змогу самі перевірити рівень розвитку своєї уваги, розвивати спостережливість, пам'ять та отримали велику порцію гарного настрою.

Сьогодні, в День дружби та доброти, з учнями 9 класу було проведено заняття на тему: "Слухаємо та пізнаємо один одного".Учні мали можливість висловлювати добрі побажання один одному, розповідали про гарні риси характеру,слухали, пізнавали та створювали гарний настрій.