Герої не вмирають! Пам'яті Небесній Сотні

21 лют. 2018
З метою увіковічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, 20 лютого в школі відбулась низка заходів.

З метою увіковічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), 20 лютого  в школі – інтернаті пройшла лінійка пам'яті присвячена Небесній Сотні під гаслом «Герої не вмирають », яку підготували учні 11  класу.
Учні мали можливість вкотре пригадати події зими 2014 року. Запаливши  свічку пам'яті, учні слухали вірші під музику до пісні «Пливе кача», короткі біографічні довідки про перших загиблих, переглянули відео про розстріл мирної демонстрації.
Всі присутні вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу, виконали Гімн України.
Виховні години та години спілкування, присвячені Героям,  також відбулись в усіх класах.