Відверта розмова про шкідливі звички

19 лют. 2018
Сьогодні, 19 лютого, в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “Найбільше багатство - здоров’я ” відбулася зустріч учнів 7-9 класів з медичним працівником благодійного центру «Ковчег» Скрипніком А.О. - відверта розмова «Шкідливі звички».

У наш час наркоманія – страшна загроза для молодого покоління. Тому сьогоднішній гість спілкувався з учнями про те, що робити, щоб уберегтися від цієї біди, як не потрапити в кут, із якого мало хто може знайти вихід.