“Найбільше багатство - здоров’я ”

15 лют. 2018
14 лютого в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “Найбільше багатство - здоров’я ” та згідно плану спільних дій Олександрійського МЦСССДМ , ВКМСД , ОМРЦЗ та МК ЛПЗ Міська лікарня №1, відбулися зустрічі учнів 5 – 11 класів з фахівцями та представниками вказаних установ.

14 лютого в межах Тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: “ Найбільше багатство - здоров’я ” та згідно плану спільних дій Олександрійського МЦСССДМ , ВКМСД , ОМРЦЗ та МК ЛПЗ Міська лікарня №1 - відбулися зустрічі учнів 5 – 11 класів з фахівцями та представниками вказаних установ. Гості провели ряд заходів з профорієнтації, профілактики правопорушень та негативних проявів серед учнівської молоді , а також бесіди щодо запобігання та профілактики злочинів, пияцтва, наркоманії та тютюнопаління серед неповнолітніх. Лікар акушер – гінеколог Чопенко Т.М провела бесіду « Збережи своє здоров’я » з учнями 8-10 класів.
Інспектор Олександрійського МРВ з питань пробації Ніколаєнко Є.Є. провела лекцію « Кримінальна відповідальність» з учнями 9 класу. Фахівець з профорієнтації ОМРЦЗ Клочко О.П. провела профорієнтаційний урок « Усвідомлений вибір професії» з учнями 11 класу. Фахівці Олександрійського МЦСССДМ Халімова А.І. та Нємов В.В. провели тренінгові заняття « Твоє життя – твій вибір» з учнями 6 – 7 класів та « Захисти себе від СНІДу» з учнями 5 класів.