"Дружба єднає щирі серця"

16 лют. 2018
Спільним виховним заходом "Дружба єднає щирі серця" закінчився сьогодні Тиждень початкових класів.

Що це значить — не дружити?
Жити так — одинаком?
Не дружити — це ходити
не дверима, а вікном.
Це без друга, без подружки
на перерві у кутку
розправлятись самотужки
з апельсином нашвидку.
Це дивитись, наче в книжку,
набік з видом кам'яним,
а насправді тишком –нишком
роздавати штурхани.
В школі вчитись й не дружити —
це, повірте, все одно,
що,заплющившись сидіти
і дивитися кіно.
Метою заходу було розкрити значення дружби в житті людини; навчити дітей правильно вибирати друзів, спілкуватись і товаришувати; виховувати почуття дружби, колективізму. Також на заході були підбиті підсумки Тижня.
Діти разом з вчителями пригадували та обговорювали прислів'я й крилаті вислови про дружбу і товаришування, описували малюнки дітей,слухали музику, грали сценки та обговорювали показазні ситуації.
Дружба — велика сила. Дружба в колективі — це правдиве, чесне й приязне ставлення один до одного.

Більше фото з заходу дивіться на нашій сторінці у фейсбук:https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/2110776432535075