Щиро вітаємо переможців!

10 жовт. 2017
Сьогодні,10 жовтня, з нагородами, цінними подарунками та сяючими посмішками повернулись з м.Кропивницький, де відбулось урочисте відкриття VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учень 8 класу нашої школи Олег Хирса та його вчитель-наставник Савичева Наталя Яківна.

Сьогодні,10 жовтня, з нагородами, цінними подарунками та сяючими посмішками повернулись з м.Кропивницький учень 8 класу нашої школи Олег Хирса та його вчитель-наставник Савичева Наталя Яківна. Саме сьогодні в місті Кропивницькому на базі комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання – «Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня «Гармонія» – гімназія імені Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання «Контакт» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» відбулося урочисте відкриття VІIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Зазначений конкурс спрямовано на вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня, піднесення престижу української мови і літератури, виховання в його учасників гордості за свій народ та свою країну. Участь у конкурсі – це можливість учасникам виявити свій хист до літературної творчості.
Під час урочистого відкриття конкурсу цінними подарунками від управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА і профспілкових організацій області було відзначено переможців VІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, їх учителів-наставників, серед яких були і представники нашої школи - учень 8 класу Олег Хирса та вчитель української мови Савичева Н.Я..
На свято відкриття завітали вчителі української мови та літератури навчальних закладів області, члени журі та оргкомітету конкурсу, представники управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, науково-педагогічні працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського», студенти та викладачі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.
Усім присутнім свою творчість дарували вихованці художніх колективів Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості і навчальних закладів міста Кропивницького.
Тож ще раз привітаємо наших переможців, так тримати!