VІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

4 бер. 2015
3 березня 2015 року відбулася VІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

3 березня 2015 року в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті Кіровоградської обласної ради відбулася VІ Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник». У грі-конкурсі брали участь 43 учні, які долучилися через тестові завдання до кращих здобутків національної культури у її мовному та літературному просторі, сприяли засвоєнню та збереженню духовної, історичної, культурної спадщини українського народу.

Гра «Соняшник» дає можливість старшокласникам якісніше підготуватися до ДПА та ЗНО, плекає креативних особистостей, допомагає виявити справжніх патріотів.

Завдання конкурсу нелегкі, як повідомили учасники, проте цікаві, змістовні та розвивальні. Учні в захопленні від яскравого оформлення тестових завдань, зокрема: ребусів, предметів народного побуту, рослин-символів, державних атрибутів тощо.

Всі сподіваються на хороший результат.