З подякою від щирого серця

13 лют. 2015
13 лютого учні школи–інтернату завітали до воїнів батальйону «Укроп», які ремонтували бойові машини в м. Олександрія

13 лютого учні Олександрійської загальноосвітньої  школи–інтернату  І–ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради завітали до воїнів батальйону «Укроп», які ремонтували бойові машини в м. Олександрія. Діти привітали  їх з наступаючим Святом Валентина і подарували їм виготовлені власноруч «Валентинки», обереги та листи. Це був не єдиний подарунок.

Всі працівники школи, учні та їхні батьки зібрали для наших ЗАХИСНИКІВ продукти, теплі речі та медикаменти і передали все це в зону АТО.

Солдати! Воїни ! Тримайтеся! Ми з вами!

І серцем і душею біля вас…