Ехо Голокосту

27 січ. 2015
Про відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту в Олександрійській загальноосвітній школі–інтернаті І–ІІІ ступенів

27 січня 2015 року щорічно відзначають  Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – масового знищення нацистами єврейського населення Європи.

Не винятком стала і наша школа–інтернат. В цей день були проведені урок – пам’яті «Ехо Голокосту» з учнями 10–11 класів, інформаційна година « Голокост» для учнів 5–7 класів  та продемонстрований документальний фільм « Неизвестный Освенцим» для учнів 6–11 класів.

Ці заходи були спрямовані на вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту в Україні,на  виховання толерантності та поваги до прав людини, критичного та свідомого ставлення  до складних аспектів суспільного життя, поваги до історії свого та інших народів, формування особистого ставлення до історії, розуміння загальнолюдських цінностей.