Зустріч з бійцем АТО

26 січ. 2015

У нашій школі періодично відбуваються зустрічі з воїнами АТО. Бійці розповідають школярам та діляться своїми спогадами, що пережили за час, проведений в зоні АТО, показуючи своїм прикладом, що не тільки словами можна любити свою Батьківщину, але й вчинками доводити це.

Ось і сьогодні , 26 січня 2015 року, радо вітали учні школи–інтернату у себе в гостях земляка, бійця АТО Олексія (позивний «Роджер»), котрий перебуває на ротації та скоро поїде захищати батьківщину від російсько–терористичних загарбників.

У ході зустрічі діти порадували бійця святковим концертом, вшанували героїзм воїнів АТО своїми листами, віршами. Після цього  учні 11 класу запросили Олексія на чаювання. У кінці зустрічі діти висловили подяку за мирне небо над головою та відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави. Діти побажали гостю та його побратимам повернутись скоріше додому живими з перемогою!!!

Посилання: " Моя Олександрія "