СПОЖИВАЙ ЕНЕРГІЮ РОЗУМНО

21 бер. 2024
18 -22 березня 2024 року в нашому ліцеї проходить Тиждень з питань енергозбереження та раціонального використання енергоресурсів «Споживай енергію розумно», мета якого привернення уваги до проблем використання енергії, економії енергоресурсів, охорони навколишнього середовища, залучення здобувачів освіти до корисної діяльності з питань енерго- і ресурсозбереження; формування в учнів свідомого ставлення до необхідності підвищення ефективності використання енергоресурсів.

У рамках Тижня енергозбереження вихователями 5-11класів проведені заходи: година спілкування "10 кроків енергозбереження в побуті" (5 клас, вихователь Н.Губа); виховна година "Енергозбереження справа кожного"(7-Б клас , вихователь Г.Липка); година спілкування «Молоді та енергоощадливі» (8 клас, вихователь Л.Кравченко); година спілкування "Енергозбереження в побуті " (9-Б клас, вихователь С.Конюшенко); виховна година "Добрий господар - бережливий господар" (10-Б клас, виховна А. Самарець); виховна година «Енергозбереження – потреба часу» (10-А та 11 класи, вихователі Н.Рискіна, О.Ткаченко).
Чим раціональніше ми використовуємо тепло та електричну енергію, тим менше втрачається природних ресурсів, зберігається довкілля від забруднень. Тому, звертаємось до усіх мешканців міста – ощадливо використовуйте електроенергію, тепло, воду, природний газ: утепляйте вікна, двері, під’їзди своїх домівок, регулюйте споживання енергоносіїв, запобігайте їх марнотратному використанню не лише під час Тижня енергозбереження, а повсякденно і повсякчас.
Споживаємо енергію розумно!