ЧИТАТИ МОДНО, ПРЕСТИЖНО, КОРИСНО! (Підсумки Тижня знавців мови та літератури)

26 лют. 2024
Гаслом тижня став вислів: «Читати модно, престижно, корисно!»

З метою ціннісного ставлення до літератури та книги в нашому закладі з 19 по 23 лютого 2024р. проходив Тиждень знавців мови та літератури. Він був цікавим та пізнавальним.
Гаслом тижня став вислів: «Читати модно, престижно, корисно!»
У рамках тижня було заплановано ряд заходів, метою яких стало: поглибити знання школярів про зарубіжних та українських письменників, викликати в учнів інтерес до читання, організувати пошукову й самостійну роботи учнів за визначеними темами: «Літературні бублики», «Чи уважний ти читач?», «Мова- ДНК нації» та «Мова єднає всіх», «Подорож до країни Книжкарії», «Година з Лесею».
Протягом п'яти днів учні здійснювали мандрівку у світ прекрасного, поглиблювали свої знання про творчість українських та зарубіжних письменників, організовували пошукову і самостійну роботу. Цікаві вікторини, конкурси, змагання, виставки дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників літератури, розширили дитячий кругозір, відкрили нові літературні таємниці. Завершився тиждень позитивними емоціями та гарним настроєм учнів.