АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ

25 січ. 2024

25 січня в 7-х класах класним керівником 7-б класу С.Кудлай було проведено відкриту годину спілкування на тему: "Академічна доброчесність-шлях до успіху", під час якої учні ознайомились з поняттями: "доброчесність", "академічна доброчесність", "інтелектуальна власність", "крадіжка інтелектуальної власності". Також вихованці обговорювали наслідки дотримання чи не дотримання принципів доброчесності, розібрали основні види плагіату та розробили правила чесної поведінки учнів класу.