ПЛІЧ-О-ПЛІЧ

26 січ. 2024
Триває інтенсивна підготовка до першого етапу Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 н.р.під гаслом «Переможемо разом».

Наполегливо тренуються юні футболісти, волейболісти, баскетболісти, команда зі спортивного орієнтування нашого ліцею.
Уже сформовані команди із найсильніших волейболістів та баскетболістів.
Вони готові взяти участь у змаганнях і стати найкращими шкільними командами країни.
Бажаємо успіхів юним спортсменам! Перемоги - найсильнішим! Разом ми сила!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #sclua #scl_kirovohradregion