НЕ ПЕРЕСТУПИ МЕЖУ

18 січ. 2024
З метою підвищення рівня профілактики правопорушень та злочинів серед учнів, усунення причин і умов, що сприяють їх вчиненню в ліцеї з 15.01.24 року Тиждень профілактики правопорушень та підліткової злочинності.

У 8 класі (вихователь Л.Кравченко) та 11-х класах (вихователь О.Ткаченко) пройшла виховна година на тему «Не переступи межу», в ході якої учні ще раз поговорили про відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень та переглянули і обговорили документальний фільм "Таке життя. Малолітні злочинці". Тиждень профілактики правопорушень триває.