ТЕПЛА ПОСИЛКА ВОЇНАМ ЗСУ

27 груд. 2023
До різдвяно – новорічних свят в нашому ліцеї була організована та проведена акція «Тепла посилка воїнам ЗСУ», у якій взяли участь педагогічний колектив закладу, учні та їх батьки. В коробках була запакована домашня випічка та солодощі, чай, кава, тепла білизна і утеплені рукавички, шкарпетки, а також засоби гігієни для наших захисників і захисниць.

Наші захисники потребують підтримки теплоти сердець українців. Бійцям вкрай важливо знати, що про них пам'ятають і на них чекають.
Гостинці отримали захисники Херсонщини.
Тож сподіваємося, що наші посилки, зігріють воїнів душевним теплом, оберігатимуть їх від ворожих куль та допоможуть здобути Перемогу і Мир для нашої України.
З Новим роком, захиснику! Ти – наша опора, надія і віра.