НОВОРІЧНА НІЧ-ЧАКЛУНКА

27 груд. 2023
21 грудня у ліцеї був проведений новорічний ранок для учнів 5-6 класів. Захід був неперевершеним та яскравим, подарував масу приємних емоцій учням та їх наставникам.

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашому ліцеї.
Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Морозенком, Крижинкою, Нічкою-Чаклункою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.
21 грудня у ліцеї був проведений новорічний ранок для учнів 5-6 класів.