НОВОРІЧНІ СВЯТА – ЧАРІВНІ.

26 груд. 2023

21 грудня в ліцеї пройшла Новорічна казка «Попелюшка» (на новий лад, про ЗНО та принца, який не хотів одружуватися, а хотів вчитися) для учнів 9-11 класів . Саме з цього часу ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися, ми підготували казкову атмосферу.
Учні підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, конкурсами та піснями.
Нехай у новому році збудеться все задумане. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні!