Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Кіровоградської обласної ради
 
Змінимо життя на краще!

We welcome you to our site!


Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
News


May 9, 2018
День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
9 травня 2018 року відзначається 73-й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні учні та педагоги школи взяли участь у пам'ятній ході до Обеліску слави селища Пантаївки та мітингу-реквіємі, що відбувся біля Обеліску слави, а також усвятковій концертній програмі, що проходила в Будинку культури селища.

May 6, 2018
"Сузір'я-2018"
4 травня в нашій школі відбувся конкурс юних вокалістів "Сузір'я". На це яскраве та хвилююче свято завжди чекають наші співучі зірочки, адже "Сузір'я" - це чудова нагода не лише заспівати свою улюблену пісню, подарувати свій талант та поділитися емоціями з глядачами та прихильниками, а й позмагатись з ровесниками у вокальній майстерності та артистизмі.

Apr 27, 2018
Свято кадетів
Сьогодні, 27 квітня, в нашій школі відбулось Свято кадетів. На цей день наші наймолодші кадети з нетерпінням чекали та готувалися до нього від самого першого вересня, адже сьогодні їм вручали Посвідчення кадетів.

Apr 26, 2018
«Чорнобиль- важкий, болісний урок»
26 квітня, в Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу, в нашій школі відбулася низка виховних та інших пам'ятних заходів.

Apr 23, 2018
День довкілля. Всесвітній День Землі
22 квітня у світі відзначається Всесвітній День Землі. Тож 21 квітня в нашій школі проведено День довкілля в межах заходів до Дня Землі.

Apr 19, 2018
День цивільного захисту -2018
Сьогодні, 19 квітня, в нашій школі проходив День цивільного захисту. Такі заходи проводяться щорічно наприкінці навчального року і є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями та працівниками матеріалу з основ безпечної поведінки та дій у надзвичайних ситуаціях.

All news