Новини табору

День одинадцятий табору - Міжнародний день друзів

День десятий. День спорту і здоров'я

День дев'ятий табору. День краси

День восьмий табору.День приємних вражень

День сьомий табору - День фантазерів

День шостий табору. День колективних творчих справ

Екологічна реклама "Save Our Earth" (мовний загін)

День п'ятий.Всесвітній День навколишнього середовища.

Творчий проект "ANIMAL PLANET" мовного загону

День четвертий.Гра "STAR ENERGY".

День третій. Міжнародний день захисту дітей.

День другий. Відкриття табору.

30.06. Пришкільний табір "Струмок" розпочав свою роботу.День перший

Літо – це пора нових вражень, пора нового життя. Саме тому літній пришкільний табір відпочинку має бути джерелом позитивних емоцій, дружби, добра та здоров’я. Сьогодні в Олександрійській школі-інтернаті розпочав свою роботу пришкільний табір "Струмок".
Розпочався перший день табору з загальної лінійки, під час якої дітей ознайомили з планом та режимом роботи до кінця зміни, провели загальний інструктаж з безпеки життєдіяльності, а медсестра закладу в черговий раз нагадала д
ітям про правила, яких потрібно дотримуватись під час літнього відпочинку. Було утворено чотири загони, які сьогодні готувались до завтрішнього відкриття табору: обирали командирів, назви загонів, вчили девізи, промовки та пісні своїх загонів, виготовляли загонові газети, готували презентації загонів.Підтримуючи ініціативу Міністерства освіти і науки України, для забезпечення якісного навчання дітей іноземним мовам та в рамках Року англійської мови в Україні на базі пришкільного табору цього року відкритий мовний загін "FORTUNE HUNTERS" для учнів 2-4-х класів.
В другій половині дня відбулося спортивне свято "Літня веселка" , протягом якого учні охоче взяли участь у різних змаганнях та конкурсах. За кількістю загальних перемог перше місце посів мовний загін. Так тримати!
Літо можна вважати відкритим!