19 вер. 2016

"Веселий експрес"

Сьогодні, 19 вересня,перед підбиттям підсумків Тижня знань ПДР, Тижня здорового способу життя та Олімпійського тижня, у школі була проведена улюблена гра наших вихованців "Веселий експрес".
15 вер. 2016

«Веселі старти»

14 вересня в рамках Олімпійського тижня в Олександрійській школі-інтернаті проходили змагання « Веселі старти» серед учнів 1 – 4 класів.
14 вер. 2016

Лекція « Здоровꞌя дітей – здоровꞌя нації »

13.09.16 року в рамках Тижня здоровꞌя « Здоровꞌя дітей – здоровꞌя нації » медична сестра школи Коберська І.Ю. провела лекцію « Доросла розмова про дівочі проблеми » з дівчатками 7 – 11 класів.
14 вер. 2016

Щоденна порція енергії - ранкова зарядка з зірками спорту

Оскільки з 12 вересня у школі проходять відразу три тематичні тижні, пов'язані зі збереженням життя та здоров'я, а також зі спортом,то кожен ранок цього тижня в школі - інтернаті розпочинається з відеозарядки .
14 вер. 2016

Гра – вікторина « Знай правила дорожнього руху»

Усі мають пам’ятати, Що на дорозі не варто жартувати. У грі повторимо ми правила дорожні І будемо завжди всі обережні.
13 вер. 2016

Конкурс малюнків на асфальті « Спорт очима дітей»

13 вересня згідно плану проведення « Олімпійського тижня» в нашій школі був проведений конкурс малюнків на асфальті « Спорт очима дітей» . Діти як завжди із задоволенням малювали спортивні емблеми. Олімпійський тиждень триває.
13 вер. 2016

Конкурс малюнка на асфальті на тему: «Світлофорова наука»

13.09.16 р. на подвір'ї школи-інтернату пройшов конкурс малюнка на асфальті на тему: «Світлофорова наука» серед учнів 2 - 9 класів.
13 вер. 2016

Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «Азбука безпеки на дорозі »

З метою популяризації знань правил безпеки життєдіяльності дітей та здорового способу життя професій з 12 по 16 вересня в школі прходить Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему: «Азбука безпеки на дорозі »
12 вер. 2016

Відкриття Олімпійського тижня

Урочисте відкриття Олімпійського тижня відбулося в Олександрійській школі-інтернаті 12 вересня , під час якого традиційно було винесено Олімпійський прапор та запалено Олімпійський вогонь.
11 вер. 2016

День фізичної культури та спорту

В рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту та з метою залучення підростаючого покоління до здорового способу життя 10 вересня 2016 року в нашій школі-інтернаті була організована та проведена товариська зустріч з футболу серед збірних команд « Сокіл» та « Козаки» учнів 5 – 9 класів .