Свято "День народження школи"

14 лютого 2014 року в Олександрійській загальноосвітній школі - інтернат відбулося Свято, присвячене дню народження школи. Свято відкрила директор школи Сорокун Т.Є. з вітальним словом до учнів, педагогів, гостей. На урочистій частині свята було вручено нагороди учням - переможцям за участь у ІІ епаті Всеукраїнської учнівської олімпіаи та в міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок". Свято продовжилось спортивно - розважальною програмою "Сім'я - чудова річ, а хороша сім'я - це просто чудо". Конкурсна програма будувалася на змаганнях двох команд - сімей : вчителів та вихованців.Гостями Свята були учні Знам'янської спеціальної школи - інтернату І - ІІІ ступенів на чолі з директором та педагогом - організатором, директор благодійного фонду "Шлях до життя" Тримбач А. та Гаврилов Р. Свято залишило приємні враження як в гостей програми, так і у педагогів та дітей школи. По закінченню Свята кожному вихованцю школи представником фонду "Шлях до життя" було вручено подарунки. По завершені Свята відбулася дискотека, присвячена Дню святого Валентина.
Створено 17.02.14
Альбом школи