Виховна година «Подорож у країну Дитинства» (вих.І. Матвієнко 6 клас)

1 груд. 2021
У кожного з нас є права, і ми повинні добре знати їх та вміти ними користуватися, але слід знати не лише свої права, а й обов’язки. Пам’ятайте! Прагнучи відстояти свої права, не порушуйте права інших!

Сьогодні, 1 грудня, в рамках Тижня Доброчесності, акції «16 днів проти насильства», для учнів 6 класу, вихователь Матвієнко І.І. провела виховну годину «Подорож у країну Дитинства».
Мета заходу ознайомити учнів з основними правами, гарантованими Декларацією прав дитини; вчити дітей осмислено дотримуватися своїх прав та обов’язків; розвивати логічне мислення, мовлення, інтерес до правових знань, навички самореалізації і самовиховання; виховувати повагу до законів України, вчити виконувати свої права та обов’язки, поважати права інших людей.
В ході заходу діти мандрували на потязі ріними станціями, на яких зупинялися і виконували різноманітні цікаві та пізнавальні завдання, щоб потрапити до країни Дитячих Прав.
Перша станція «Правова», діти ознайомилися з деякими правами дітей.
Друга станція «Відпочинку», на ній діти реалізували своє Право на відпочинок і дозвілля, тож із великим задоволенням діти виконали веселу руханку «Коліна пальці..».
Третя станція «Правопорушень», на ній діти отримали телеграми від казкових героїв у яких були порушені їхні права, тому потрібно було швиденько з усім розібратися і сказати, які ж права героїв порушувалися в казках.
Наступна станція « Практична» на ній всі швиденько розправилися із ребусами і кросвордами, та вирушили на станцію «Обов’язки», на якій ознайомилися з основними обов’язками, які повинен виконувати кожен учень.
Нарешті поїзд прибув до країни Дитячих Прав, а там діти зустріли сумну правову квітку, тому прийшлося піднімати настрій квітці, пригадати та прикріплювати до неї різнокольорові пелюстки, на яких написані права дитини.
Пам’ятайте! Прагнучи відстояти свої права, не порушуйте права інших!