Осінній бал!

19 лист. 2021
Осінній бал, осінній бал! Сьогодні всіх він тут зібрав. Нудьгувати, сумувати не дамо, Зараз грати й танцювати почнемо..

Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени якось стає сумно на душі. Тому хочеться сидіти вдома, пити чай зі смаколиками й дивитися якийсь фільм. Але усе це не стосується учнів 9 – 11 класів, які прийшли 18 листопада на свято прощання із золотою порою – Осінній бал, яке підготували та провели учні 10 класу.
Осінній бал увібрав у себе всі найкращі особливості аристократичного та сучасного часу. У залі панувала таємнича, творча атмосфера. На старшокласників чекала цікава програма. А щоб додати азарту, вечір провели у формі конкурсної програми. Програма свята складалась із різноманітних конкурсів, які повинні були допомогти журі визначити «Короля та Королеву балу».
Учасники відповідально поставилися до підготовки балу. Оригінальними та незабутніми були візитівки, запальні танці, флешмоб, представлення хобі…
А щоб урізноманітнити конкурси і трохи розбавити хвилювання учасників, обов’язково потрібно показати декілька веселих і забавних сценок, які підготували учні 9а та 11 класу, а учні 9б та 10 класу приємно вразили всіх присутніх чарівним вальсом.
Під час конкурсу глядачам також представилась можливість позмагатись та порозважатися у різноманітних веселих конкурсах і отримати невеличкі призи – смаколики.
Журі конкурсу нелегко було обрати кращу пару, адже всі учасники показали високий рівень, були артистичні, оригінальні, вишукані.
Королем та Королевою Осіннього балу стали учні 11 класу Шведченко Карина та Гофман Олексій .
За результатами голосування вболівальників звання « Містер та Місіс Глядацьких симпатій» вибороли Юноша Олексій (9а клас) та Кривенда Анастасія (9а клас).
Свято пройшло в атмосфері краси та особливого, осіннього настрою!
Позитивні емоції та естетичну насолоду отримали всі гості та учасникі свята!