Виховна година з елементами тренінгу «Толерантність в нашому житті» (8б клас)

18 лист. 2021
„Намагайтеся бути хоча б трохи добрішими, і ви побачите, що будете не в змозі здійснити інший вчинок.” Конфуцій.

16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності. Вихователь 8б класу Самарець А.В. провела з учнями виховну годину з елементами тренінгу «Толерантність в нашому житті». Учні ознайомились з поняттям толерантності, ознаками толерантної людини, мали нагоду відпрацювати у конкретних життєвих ситуаціях модель толерантної поведінки.
Проведення таких заходів допомагає сформувати в учнів правильне уявлення щодо толерантної поведінки, виховувати почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій і культури різних народів, розвивати комунікативну культуру спілкування та взаєморозуміння.