Відеоверсія вистави про українських героїв-спецпризначенців «Іду за Вас»

13 жовт. 2021
«Так, вистава емоційно важка. Але наші діти повинні знати правду, повинні розуміти, якою дорогою ціною дається незалежність» – сказав голова облради Сергій Шульга.

Відеоверсія вистави про українських героїв-спецпризначенців «Іду за Вас»
В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.
14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.
З цієї нагоди сьогодні, 13 жовтня 2021 року, до нашого ліцею завітали гості: Голова обласної ради Сергій Шульга, режисер академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького Євген Курман та в.о.продюсерки Кропивницької філії Суспільного Яна Бабак.
Вони презентували для учнів 9 – 11 класів відеоверсію документальної вистави «Іду за вас» (режисер – постановник Євген Курман), яку запропонував створити голова обласної ради Сергій Шульга та Яна Бабак, що підтримала ініціативу зафільмувати «Іду за Вас».
Це спільний проєкт обласної влади, телерадіокомпанії Суспільне Кропивницький, театру та 3-го окремого полку спецпризначення ім. князя Святослва Хороброго.
Вистава заснована на реальних подіях. ЇЇ театральна прем’єра відбулася у Кропивницькому 23 серпня. В основу цієї глибоко емоційної вистави лягли долі чотирьох військовослужбовців полку спецпризначення, які пройшли горнило війни із агресором, пережили жахи полону та тривале лікування і реабілітацію.
Мільйони українців віддали своє життя за власну націю, за народ та державу. Захисники нашої держави і сьогодні на лінії вогню віддають душу і тіло на вівтар свободи своєї країни. Велика дяка і пошана нашим Захисникам!
Вітаємо з Днем Захисника України! Нехай Ваші сила та мужність завжди базуються на любові та підтримці рідних і близьких. І після будь-яких суперечок і баталій, які часто трапляються у повсякденному житті, вдома на вас завжди чекав затишок і мир.
Міцного здоров’я, успіхів та надійного тилу!І нехай Вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!
Ми віримо, що настане мир, бо Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!
Телепрем‘єра документальної вистави «Іду за Вас», відбудеться 14 жовтня
о 16:35 у всій мережі Суспільного в Україні.