День партизанської слави.

4 жовт. 2021
І не всі повернулись із бою додому, І не всіх дочекалася рідна сім'я. Пам'ятайте ж ви їх, пам'ятайте такими, Пам'ятай же ти їх, українська земля.

День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які билися з фашистськими окупантами. Дату свята, до речі, обрано не випадково. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.
22 вересня класний керівник 8а класу Рискіна Н.О. провела з дітьми виховну годину, використовуючи мультимедійні засоби, та підготувала цікавий і змістовний матеріал про партизанів на тему «Подвигу жити вічно».
Вихователь 6 класу Кравченко Л.М. разом з бібліотекарем Липкою Г.І. провели бібліотечний урок "Партизанськими стежками", під час якого діти ближче дізналися про те, хто такі партизани, що таке партизанський рух та про земляків-партизанів.
Це - свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом.