Акція до Всесвітнього Дня Миру "Долоньки Миру"

4 жовт. 2021
Миру в Україні - бути! Миру хочуть добрі люди І дорослі, і малі Прагнуть миру на Землі!

АКЦІЯ "ДОЛОНЬКИ МИРУ"
Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру.
Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять діти в навчальних закладах, виборюючи мир – творчістю! Адже, творчість – це єдина зброя, яка в них є.
З нагоди святкування Міжнародного Дня Миру, учні нашого ліцею взяли участь в акції "Долоньки Миру".
Діти виготовили символічні долоньки з побажаннями миру, добра і надії на світле майбутнє, які прикріпили на символічному зображенні планети Земля та на карті України. Таким чином шкільна родина хоче сказати: «Давайте жити у мирі та дружбі!».
Нехай у мирному небі буде місце лише для польотів птахів та дитячих мрій!