Відкритий чемпіонат міста Кропивницького зі скелелазіння

20 вер. 2021
Вітаємо переможців, бажаємо нових спортивних досягненень!

17-18 вересня 2021р в м. Кропивницький, на території Комунального закладу "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" на обладнаннях, що належать Кіровоградському обласному альпіністському центру Федерації альпінізму і скелелазіння був проведений відкритий чемпіонат міста Кропивницького зі скелелазіння за програмою швидкість. Команда Центральноуураїського ліцею-інтернату спортивного профілю прийняла участь у цих змаганнях.

У віковій групі 2008-2009 (швидкість) ІІ місце виборола учениця 7-А класу Сухомінська Ксенія.

У віковій групі 2010-2011 (швидкість) зайняла ІІІ місце  учениця 6 класу Сугак Анна.

Вітаємо наших дівчаток.