Виховна година «Увага на дорозі – життя у безпеці !» (7б клас)

16 вер. 2021
Для чого правила учить? Для чого їх нам знати? А щоб в безпеці завжди жить, В біду не потрапляти. Бо на дорогах тих пригод — Не можна всі злічити. Звільни себе від перешкод І буде легше жити. А перешкода — незнання, Це завжди заважає. Іти по світу навмання Погано. Кожен знає.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя. В рамках Тижня знань Правил дорожнього руху класним керівником 7б класу Колосаєм О.В. була проведена виховна година на тему: « Увага на дорозі – життя у безпеці» . Учні брали активну участь в обговоренні правил дорожнього руху та підготували малюнки з даної теми.