Виховна година "Безпека дорожнього руху!" (9а клас)

16 вер. 2021
«Рух – це життя», - сказав філософ древній… Це шлях до того, щоб пізнати світ. Дорожній рух – це складова прогресу, Що формувався довгі сотні літ. Дорожній рух – це швидкість в плині часу. Дорожній рух – як помічник людини. Та небезпечний він без правил траси, І пам’ятати слід про це щоднини!

Дорожньо-транспортний травматизм – одна з найнебезпечніших світових загроз здоров’ю і життю. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я він посідає восьме місце в списку головних причин смертності серед молоді.
В Україні щороку відбувається майже 200 тисяч дорожньо-транспортних пригод, в яких 40000 осіб отримують травми, а понад 5000 осіб гинуть. Рівень смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод в Україні (102 особи на 1 млн. жителів) значно перевищує показники таких країн, як Швейцарія (49 осіб), Німеччина (62 особи). В Україні однією з основних причин загибелі дітей до 14 років внаслідок нещасних випадків стали дорожньо-транспортні пригоди (понад 20% від усієї кількості).
Таке трапляється з різних причин, але особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів. Щоб не втрапити в таку ситуацію на дорозі учні 9 А класу повторили правила дорожнього руху під час проведеної виховної години на тему: " Безпека дорожнього руху!" (15.09.2021 р., класний керівник Артеменко О.В.)