Тиждень Знань Правил дорожнього руху «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!»

14 вер. 2021
Знайте всі: дорослі й діти, Найважливіші на світі, Строгі правила дорожні, І без них прожить не можна.

Добігли кінця останні дні теплого літа, а це означає, що почався навчальний рік і діти щодня прямують до школи і зі школи додому.
Їх вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого і через це діти іноді потрапляють у небезпечні для життя ситуації.
З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах країни. А це, в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.
Тиждень знань правил дорожнього руху - це сім днів масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, де педагог – організатор Чабан С.В., ознайомила із заходами, запланованими до проведення Тижня знань правил дорожнього руху на тему «Вивчаємо, знаємо, виконуємо!», з метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі. Бібліотекар Липка Г.І. оформила виставку художньої літератури і розповіла школярам про книги з Правил дорожнього руху, які наявні в шкільній бібліотеці.
В рамках тижня , 13 вересня, вихователями Кравченко Л.М., Ткаченко О.М., Рискіною Н.О. були проведені тематичні виховні заходи: виховна година « У країні дорожніх знаків» (6 клас); година спілкування «Безпека на дорозі – безпека життя» (9б клас) та онлайн вікторина на тему «Правила для пішоходів» (8а клас). В цікавій формі учні повторили вже відомі правила дорожнього руху, переглянули відеопрезентації і визначили порушення як з боку пішохода, так і з боку водія, а потім відтворили все почуте на заходах у малюнках.
Ми впевнені, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров'я!
Онлайн вікторину ви можете пройти за посиланням https://learningapps.org/view2390903?fbclid=IwAR1UmC8CSJrmTRmFhzI30qz1GYISYmG6lC8kbLNSr0QvFZ5tMM_MQbVee6c