Виховна година в 7б класі "Спорт – сила, краса, здоров'я!"

10 вер. 2021
«Хочеш бути сильним - бігай. Хочеш бути красивим - бігай. Хочеш бути розумним - бігай ». Давньогрецький вислів

Спорт - це життя. Власне, це є 100% правда - спорт сприяє продовженню людського життя, укріплює здоров'я і взагалі дуже позитивно діє на всіх нас. Можна написати цілу книгу про користь спорту, а можна сказати все однією фразою.
Хто спортом займається, той сили набирається. Невідомий автор
Отже, можна сказати, що фізкультура і спорт - це велика, потужна сила, яка зближує людей, дарує радість спілкування, здоров’я. Тож займайтеся фізкультурою і спортом, щоб здоров’я вистачило вам на 100 років вперед
09.09.2021 року, класним керівником 7б класу , Колосаєм О.В, була проведена виховна година: « Спорт – сила, краса, здоров'я», з метою навчити дітей бути згуртованими, виховати любов до спорту, повагу один до одного, розвинути увагу, здібності, мислення, знання про Олімпійські ігри.
Під кінець виховної години діти намалювали малюнки « Мій улюблений вид спорту!»