Стартував Олімпійський тиждень

7 вер. 2021
О, спорт! Ти – мир! Ти – мужність! Ти – натхнення!

Кожний початок навчального року в навчальних закладах розпочинається з «Олімпійського тижня» та Декади фізичної культури та спорту. Більшість заходів на олімпійську та спортивну тематику присвячується Дню фізичної культури та спорту, який відзначається саме у вересні.
7 вересня до проведення «Олімпійського тижня» долучилися учні 6 класу. Вони взяли участь у конкурсі малюнку на спортивну тематику «Я – майбутня зірка спорту!». Учні демонстрували своє вміння малювати та фантазувати.
6 та 7 вересня у 5 - 11 класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.