Свято Першого дзвоника

3 вер. 2021
Увага! Увага! Прийшла святкова радісна пора! Прийшла врочиста сонячна година Вітає знов ліцей наш дітвору. Веселий сміх в осіннє небо лине.

Свято першого дзвоника
1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічав своїх вихованців Центральноукраїнський ліцей – інтернат спортивного профілю.
У цей день шкільне подвір'я знову наповнилося дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат. День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у ліцеї для них є останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі слова, і кожне дитяче серце, хвилюючись, відгукувалося на заклик першого дзвінка. Віршами, танцями, співами вітали всіх школярів одинадцятикласники.Настрій учням підняв й герой з улюбленого мультфільму Домовичок Кузя ,адже він справжній господар ліцею, який перевіряв чи все у закладі добре, чи всі учні прибули до ліцею.
Урочисту частину свята продовжила весела квест - гра, під час якої учні відгадували загадки та вирішували головоломки, грали у веселі ігри та танцювали. Дітей приваблює ігрова форма заходу, єдність командного духу та необхідність розгадати, що саме чекає на них наприкінці проходження.
А наприкінці виконаних всіх завдань , вони повинні були зібрати картину, що складалася з 9 пазлів, яку діти на фінішній станції розфарбовували кольоровим піском, який кожен клас отримав виконуючи цікаві завдання на станціях квесту. Повірте, це забавне заняття не залишило байдужим нікого.
Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності. Учіться бути мудрими, добрими і людяними.
Виростайте справжніми людьми!

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsportlitsey%2Fposts%2F145410677769170&show_text=true&width=500" width="500" height="809" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>