Юні скелелази

7 черв. 2021
Участь у змаганнях взяли 110 вихованців закладів освіти та спорту області , серед яких і комунальний заклад «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».

03 червня  2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з Кіровоградським обласним альпіністським центром федерації альпінізму і скелелазіння України провів  Чемпіонат області зі скелелазіння серед учнів та вихованців закладів позашкільної освіти.

Участь у змаганнях взяли  110 вихованців закладів освіти та спорту області , серед яких і комунальний заклад «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».

Змагання особисто-командні і проводилися серед таких вікових груп: юнаки і дівчата 2012 р. н. і молодші, 2010-2011 рр. н., 2008-2009 рр. н, 2007 р.н. і старші.

Серед юнаків  2008-2009 рр.н. Кондратюк Д. зайняв ІІІ місце; серед дівчат 2008-2009 рр. н. Бевза А. – ІІ місце.

В лазінні на трудність серед позашкільних навчальних закладів в командному заліку команда нашого закладу у складі: Бевзи Аліни та Теплинського Максима (керівник - Підвальнюк Д.) одержала ІІ місце.

Призери змагань нагороджені дипломами та медалями департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!