3- й день військово - спортивних зборів

2 черв. 2021
Урочисте закриття триденних військово – спортивних зборів

Сьогодні у закладі урочисте закриття триденних військово – спортивних зборів, підбиття підсумків зданих заліків та нагородження переможців. Нагадаємо, що заліки діти здавали по таким локаціям: «Стройове злагодження підрозділів», «Розбирання й збирання автомата Калашникова», «Одягання ЗЗК».

В командній естафеті з розбирання та збирання АК між учнями 9 – х класів, з результатом 09.41хв. - І місце одержала команда 9а класу, а команда 9б класу одержала- ІІ місце з результатом – 09.46 хв.

В стройовому злагодженні :

• серед учнів 5 – 6 класів: І місце – 6 клас, ІІ місце – 5 клас;
  • серед учнів 7 – 8 класів: І місце – 7а клас, ІІ місце – 8а клас,

ІІІ місце – 7б клас, ІV місце – 8б клас;

• серед учнів 9 – 10 класів: І місце – 10 клас, ІІ місце – 9а та 9б класи;

У виконанні нормативу з одягання ЗЗК(загальновійськового захисного костюма) ( серед учнів 7 – 10 класів):

• І місце зайняв учень 10 класу Бабаченко К. (з результатом 4.14 хв.)
  • ІІ місце – учениця 7а класу Дяченко С. (з результатом 4.35 хв.)
  • ІІІ місце - учениця 9б класу Племедяле Н. (з результатом 4.40 хв.)

Розбирання та збирання АК:

•  серед учнів 5 – 6 класів: І місце –  Аветісян А. (6 клас – 1.16 хв.), ІІ місце – Власов М. (6 клас – 2.04 хв.);
  • серед учнів 7 – 8 класів: І місце – Токманенко Р. (8б клас – 0.57 с), ІІ місце – Богачова А. (8б клас – 0.58 с), ІІІ місце – Яцків О. (7б клас – 1 хв.);
  • серед учнів 9 – 10 класів: І місце – Дрюченко Д. (9б клас – 0.29 с), ІІ місце –  Зайчик Р. (9а клас – 0.36с) , ІІІ місце -  Дорошенко Д. (9а клас -0.40с)

Адміністрація  Центральноукраїнського ліцею – інтернату спортивного профілю виносить подяку командиру підшефної військової частини 2269 м. Олександрія та прапорщику Луцев О.О.  за допомогу в організації та проведені триденних військово – спортивних зборів.

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Вітаю усіх з настанням літніх канікул. Бажаю гарно відпочити, розслабитися, ввібрати багато сонця і гарного літнього настрою. Набирайтеся сил, отримуйте позитивні емоції, зміцнюйте здоров’я, розважайтеся та отримуйте масу чудових вражень. Побачимося в наступному навчальному році!