Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації

25 бер. 2021
Відповідно до листа Управління ДСНС України у Кіровоградській області від 16.02.2021 року № 5501-700/5522 «Про організацію та проведення конкурсів з тематики БЖД» у 2021 році в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» , протягом лютого-березня учні ліцею взяли участь у І етапі конкурсу.

Відповідно до листа Управління ДСНС України у Кіровоградській області від 16.02.2021 року № 5501-700/5522 «Про організацію та проведення конкурсів з тематики БЖД» у 2021 році в рамках акції «Молодь Кіровоградщини готова долати надзвичайні ситуації» заплановано низку конкурсів з тематики безпеки життєдіяльності серед учнівської та студентської молоді, вихователів закладів дошкільної освіти, а також учителів основ здоров’я та безпеки життєдіяльності закладів загальної середньої освіти.
Конкурси відбуватимуться протягом 2021 року
До участі у І етапі конкурсу долучилися учні 5, 7а та 7б класів Центральноукраїнського ліцею – інтернату спортивного профілю. Творчі роботи містили в собі цікаву тематику: "Бережіть довкілля від пожеж!", « Пожежі у побуті», « Небезпека від блискавки», « Герої – рятівники» , «101-про людей дбає, 101- їх життя оберігає!» , « Лікарі - наші рятівники», «Поліція завжди напоготові» та інші роботи виконані за допомогою комп’ютерних графічних редакторів (учні 7а – 7 б класів). А учні 5 класу виконали свої роботи за допомогою олівців та фломастерів, тематика « Портрет рятувальника».
Всі роботи надіслані організаторам - до аварійно - рятувального загону спецпризначення У ДСНС України у Кіровоградській області.
Вимоги до конкурсу на кращий плакат-фантазію у техніці арт-графіки «Портрет рятувальника!» :
Конкурс триває із лютого по березень 2021 року.
Вимоги до робіт:
- до участі у конкурсі приймаються плакатні зображення на папері чи полотні будь-якого розміру, виконані олівцями, фарбами або виконані за допомогою комп’ютерних графічних редакторів;
- відповідність зазначеній темі;
- смислова закінченість;
- естетичність;
- емоційність.
Теми на вибір для учасників:
- дикорослі гриби, пожежа, піротехніка тощо;
- електричний струм;
- безпека у побуті;
- зимова рибалка;
- ожеледиця;
- повінь;
- зсуви та обвали;
- вибухонебезпечні предмети;
- лісові пожежі;
- безпека та порятунок на воді;
- непридатні пестициди;
- землетруси;
- технологічні аварії;
- екстремальні погодні умови.